ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Çift Mikrofon Dijital Pusula Dolby Atmos Desteği Dolby Digital Dolby Digital Plus FaceTime Görüntülü Arama FaceTime Sesli Arama Jiroskop (Üç Eksenli) Ortam Işığı Sensörü Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) USB Tip-C ile Şarj 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi Mor Yıldız Işığı |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2360 x 1640 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 261 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil Pro Desteği Dolby Vision HDR10+ Liquid Retina Multi Touch P3 (Geniş Renk Yelpazesi) Tam Lamine Ekran True Tone Ekran Yansımasız Mat Yüzey 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 f/2.0 Diyafram Hızlı Çekim Video Stabilizasyonu Lens Düzeltme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Portre Modu Seri Çekim Modu Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p) True Tone Flash 12.0 MP 1080p HD Video Kaydı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple M3 Çip (8CPU/9GPU Çekirdeği) |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4 x Performans Çekirdeği |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (9-Çekirdek) |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 247.6 mm |
| En | 178.5 mm |
| Kalınlık | 6.1 mm |
| Ağırlık | 460 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOs 18 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Seri | iPad Air 11" (M3) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | eSIM iBeacon (Mikro Lokasyon) USB 3.0 USB-C (DisplayPort Destekli) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 4x4 MIMO özellikli Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GNSS GPS |
| Pil Kapasitesi | 7606 mAh |
| Ekran Alanı | 365.82 cm² |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Lityum-Polimer 28.93 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 Beş Bileşenli Lens f/1.8 Diyafram Focus Pixels Özelliğine Sahip Otomatik Netleme Geniş Açı Konum Etiketleme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama (63 MP’ye kadar) Safir Kristal Mercek Kapağı Seri Çekim Modu 4K Video Kaydı 5 Kata Kadar Dijital Zoom 720p @30fps |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB 256 GB 1024 GB |