ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad 9 Tablet (3 GB / 64 GB / 4G) (MK493TU/A)
Ekran Boyutu
10.2 İnç
Bellek (RAM)
3 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Dijital Pusula Jiroskop (Üç Eksenli) Ortam Işığı Sensörü Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 10.2 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2160 x 1620 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Özellikleri | Apple Pencil (1.Nesil) Desteği Çoklu Dokunmatik Leke Tutmaz Kaplama True Tone Ekran 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Retina Flash Ultra Geniş Açı ƒ/2.4 Diyafram 12.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple A13 Bionic |
| CPU Frekansı | 2.65 GHz |
| CPU Çekirdeği | 6 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.65 GHz Lightning |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.73 GHz Thunder |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (4-Çekirdek 2021) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 3 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 250.6 mm |
| En | 174.1 mm |
| Kalınlık | 7.5 mm |
| Ağırlık | 498 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Seri | iPad 9 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | eSIM iBeacon (Mikro Lokasyon) Nano SIM |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GNSS GPS |
| Pil Kapasitesi | 8557 mAh |
| Ekran Alanı | 322.19 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %73.85 |
| Pil Özellikleri | Lityum Polimer |
| Arka Kamera Özellikleri | Geniş Açı ƒ/2.4 Diyafram |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |
| Ürün Kodları | MK473TU/A |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 4:3 |