ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Ipad 8 Tablet (3 GB / 32 GB)
Ekran Boyutu
10.2 İnç
Bellek (RAM)
3 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Dijital Pusula Jiroskop (Üç Eksenli) Ortam Işığı Sensörü Stereo Hoparlörler Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Altın |
| Ekran Boyutu | 10.2 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2160 x 1620 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Özellikleri | Retina Ekran Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil (1.Nesil) Desteği 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Fotoğraflar İçin HDR Retina Flash ƒ/2.4 Diyafram 1.2 MP 720p HD Video Kaydı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple A12 Bionic |
| CPU Frekansı | 2.50 GHz |
| CPU Çekirdeği | 6 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.5 GHz Vortex |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.59 GHz Tempest |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (4-Çekirdek) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 3 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Boy | 250.6 mm |
| En | 174.1 mm |
| Kalınlık | 7.5 mm |
| Ağırlık | 490 gr |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Seri | iPad 8 |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | iBeacon (Mikro Lokasyon) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Yok |
| Ekran Alanı | 322.19 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %73.85 |
| 2. Yardımcı İşlemci | M12 Haraket İşlemcisi |
| Pil Özellikleri | Azami 10 Saat Lityum Polimer 32.4 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Fotoğraflar İçin HDR Karma Kızılötesi Filtresi Otomatik Odaklama ƒ/2.4 Diyafram 5 Elementli Lens 1080p Video Kaydı |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |
| Ürün Kodları | MYL92TU/A MYLA2TU/A MYLC2TU/A |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 4:3 |