ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad 11" (A16) Tablet (512)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Apple Pencil Desteği (1. nesil) Çift Mikrofon Dijital Pusula Dolby Atmos Desteği Dolby Digital Dolby Digital Plus FaceTime Görüntülü Arama FaceTime Sesli Arama Jiroskop (Üç Eksenli) Ortam Işığı Sensörü Stereo Hoparlörler Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) USB Tip-C ile Şarj |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Mavi Pembe Sarı |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2360 x 1640 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Dolby Vision HDR 10 Liquid Retina Multi Touch Oyun Modu True Tone Ekran 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 Hızlı Çekim Video Stabilizasyonu Lens Düzeltme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Retina Flash Seri Çekim Modu Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p) ƒ/2.4 Diyafram 12.0 MP 1080p HD Video Kaydı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple A16 |
| CPU Çekirdeği | 5 Çekirdek |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | 4x Apple GPU |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 248.6 mm |
| En | 179.5 mm |
| Kalınlık | 7 mm |
| Ağırlık | 477 gr |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOs 18 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Seri | iPad 11" (A16) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | iBeacon (Mikro Lokasyon) USB 2.0 USB-C (DisplayPort Destekli) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 7698 mAh |
| Ekran Alanı | 365.82 cm² |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Lityum-Polimer 28.93 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 Beş Bileşenli Lens f/1.8 Diyafram Focus Pixels Özelliğine Sahip Otomatik Netleme Geniş Açı Konum Etiketleme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama (63 MP’ye kadar) Seri Çekim Modu 4K Video Kaydı 5 Kata Kadar Dijital Zoom |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB 256 GB |
| Yükseltilebilir Versiyon | iOS 26 |