ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad 10.Nesil Wi-Fi + Cellular (MQ6M3TU/A) Tablet (64 GB)
Ekran Boyutu
10.9 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Barometre Çift Mikrofon Dijital Pusula FaceTime Görüntülü Arama FaceTime Sesli Arama Ortam Işığı Sensörü Stereo Hoparlörler Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) USB Tip-C ile Şarj |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Mavi Pembe Sarı |
| Ekran Boyutu | 10.9 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Retina Ekran (IPS) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2360 x 1640 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil (1.Nesil) Desteği Çoklu Dokunmatik Liquid Retina True Tone Ekran 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 3 Hızlı Çekim Video Stabilizasyonu Lens Düzeltme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Retina Flash Seri Çekim Modu Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p) 12MP ƒ/2.4 Ultra Geniş Açı 122 Derece Görüş Alanı 1080p HD Video Kaydı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple A14 Bionic |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 6 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 3.0 GHz Firestorm |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz Icestorm |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (4-Çekirdek) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Boy | 248.6 mm |
| En | 179.5 mm |
| Kalınlık | 7 mm |
| Ağırlık | 481 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Ekim |
| Seri | iPad (10.Nesil) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | eSIM iBeacon (Mikro Lokasyon) Nano SIM |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HT80 |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GNSS GPS |
| Pil Kapasitesi | 7606 mAh |
| Ekran Alanı | 359.2 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %80.49 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Lityum Polimer 28.6 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 3 Focus Pixels Özelliğine Sahip Otomatik Netleme Geniş:12 MP ƒ/1.8 Diyafram Konum Etiketleme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama (63 MP’ye kadar) Seri Çekim Modu 4K Video Kaydı 5 Elementli Lens 5 Kata Kadar Dijital Zoom |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |
| Çıkış Tarihi | 2022, Ekim |
| Ürün Kodları | MQ6J3TU/A MQ6K3TU/A MQ6L3TU/A MQ6M3TU/A |