ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazon Fire Max 11 Tablet
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Parmak İzi Okuyucu (Yan Tarafta) Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 212 PPI |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik Dokunmatik Kalem Desteği Kapasitif Ekran |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT8188J |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 163.7 mm |
| En | 259.1 mm |
| Kalınlık | 7.5 mm |
| Ağırlık | 490 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 2.0 |
| Desteklenen Hafıza Türü | MicroSDXC |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band (5GHz) |
| Ekran Alanı | 344.4 cm² |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama (AF) |