ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WD SN520 SSD (SDAPTUW-128G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 4 g |
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 128 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x2 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 800 MB/s |
| Sıralı Okuma | 1500 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 90 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 95 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 100 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2230 |