ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WD Red SA500 SSD (2 TB) (WDS200T2R0A)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 7/24 Çalışabilme NAS Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 34.6 g |
| Genişlik | 100 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 70 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 520 MB/s |
| Sıralı Okuma | 560 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 83 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 87 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.300 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |