ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WD Purple HDD (WD82PURX)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Titreşime Dayanıklı Darbeye Dayanıklı 7/24 Çalışabilme Intellipower IntelliSeek AllFrame 64 HD Kameraya Kadar Destek |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Genişlik | 101.6 mm |
| Derinlik | 26.1 mm |
| Yükseklik | 147 mm |
| Kapasite | 8 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | HDD |
| Depolama Teknolojisi | Disk |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 64 MB |
| Çerçeve Boyutu | 3.5 İnç |
| Dönüş Hızı | 5400 RPM |