ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WD Green SN350 NVMe SSD (2 TB) (WDS200T3G0C)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 8 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 3000 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3200 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 450 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 500 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 100 TBW |
| Kontrolcü | WD 20-82-01008 |
| NAND Yongası | QLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | HMB |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |