ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WD Blue SSD (WDS250G2B0B)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ağırlık | 7 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 250 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 525 MB/s |
| Sıralı Okuma | 550 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 81 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 95 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 100 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |