ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
WD Black SN770M SSD (2 TB) (WDBDNH0020BBK)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | nCache 4.0 (SLC Ön Bellekleme) NVMe 1.4 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 1 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4850 MB/s |
| Sıralı Okuma | 5150 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 800 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 650 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.200 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2230 |
| Ürün Kodları | WDS200T3X0G |