ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Verbatim Vi7000G SSD (4 TB) (49369)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | PS5 Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 38.5 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 9.8 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 23 mm |
| Kapasite | 4 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 6400 MB/s |
| Sıralı Okuma | 7000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 950 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 925 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.400 TBW |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |