ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Verbatim Vi550 S3 SSD (1 TB) (49353)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 45 g |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 400 MB/s |
| Sıralı Okuma | 520 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 480 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |