ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Transcend 250S SSD (2 TB) (TS2TMTE250S)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği GC (Garbage Collection) LDPC ECC Motoru NVMe 1.4 PS5 Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 10 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 4 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 6500 MB/s |
| Sıralı Okuma | 7100 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 420 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 530 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.560 TBW |
| Kontrolcü | Silicon Motion SM2264F |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 2 GB |
| Önbellek Tipi | DRAM SLC |
| Önbellek Türü | DDR4 |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |
| Soğutucu Özelliği | Grafen Soğutuculu |