ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Transcend 110Q SSD (TS500GMTE110Q)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği GC (Garbage Collection) LDPC ECC Motoru |
| Renk Seçenekleri | Yeşil |
| Ağırlık | 8 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3.58 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 500 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 900 MB/s |
| Sıralı Okuma | 1900 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 200 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 90 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 150 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND QLC NAND |
| Önbellek | Yok |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |