ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Synology SAT5210-480G SSD
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 7/24 Çalışabilme NAS Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Kahverengi |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 480 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 500 MB/s |
| Sıralı Okuma | 530 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 55 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 96 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.097 TBW |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | DDR3 |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |