ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Synology HAT3300-4T HDD
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 7/24 Çalışabilme NAS Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Genişlik | 101.6 mm |
| Derinlik | 26.1 mm |
| Yükseklik | 147 mm |
| Kapasite | 4 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | HDD |
| Depolama Teknolojisi | Disk |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Okuma | 202 MB/s |
| Çerçeve Boyutu | 3.5 İnç |
| Dönüş Hızı | 5400 RPM |