ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seagate SkyHawk HDD (2 TB) (ST2000VX008)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 7/24 Çalışabilme |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 610 g |
| Genişlik | 101.6 mm |
| Derinlik | 26.1 mm |
| Yükseklik | 147 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | HDD |
| Depolama Teknolojisi | Disk |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Okuma | 180 MB/s |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 64 MB |
| Çerçeve Boyutu | 3.5 İnç |
| Dönüş Hızı | 5900 RPM |