ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seagate Laptop Thin SSHD (ST500LM000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Otomatik Veri Şifreleme 8GB NAND Flash Bellek |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 95 g |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 500 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSHD |
| Depolama Teknolojisi | Hibrit (NAND+Disk) |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Okuma | 100 MB/s |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 64 MB |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |
| Dönüş Hızı | 5400 RPM |