ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seagate FireCuda 520N SSD (1 TB) (ZP1024GV3A002)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği NVMe 1.4 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 3 g |
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4700 MB/s |
| Sıralı Okuma | 4800 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 900 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 800 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 600 TBW |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2230 |
| Ürün Kodları | ZP1024GV30002 |