ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seagate Barracuda HDD (ST1000DM014)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Halojen İçermez |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 490 g |
| Genişlik | 101.25 mm |
| Derinlik | 20.20 mm |
| Yükseklik | 147 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | HDD |
| Depolama Teknolojisi | Disk |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Okuma | 220 MB/s |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 256 MB |
| Çerçeve Boyutu | 3.5 İnç |
| Dönüş Hızı | 7200 RPM |