ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sandisk
Sandisk Ultra 3D SSD (SDSSDH3-500G-G25)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Titreşime Dayanıklı Darbeye Dayanıklı Düşmeye Dayanıklı nCache 2.0 (SLC Ön Bellekleme) |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 500 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 530 MB/s |
| Sıralı Okuma | 560 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 84 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 95 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 200 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |