ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sandisk
Sandisk SSD Plus SSD (SDSSDA-480G-G25)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Darbeye Dayanıklı |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 480 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 400 MB/s |
| Sıralı Okuma | 480 MB/s |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |