ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung PM9B1 SSD (MZVL4512HBLU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği 256-Bit Veri Şifreleme NVMe 1.4 PS5 Uyumlu TCG Pyrite |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 80 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 512 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2500 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3500 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 400 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 430 K IOPS |
| NAND Yongası | TLC NAND V-NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |