ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung PM893 SSD (1.92 TB) (MZ-7L31T900)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği 256-Bit Veri Şifreleme GC (Garbage Collection) IEEE1667 TCG Opal 2.0 Veri Merkezi/Sunucu Desteği |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 1.92 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 520 MB/s |
| Sıralı Okuma | 550 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 30 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 98 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 3.504 TBW |
| NAND Yongası | TLC NAND V-NAND |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |
| Ürün Kodları | MZ7L31T9HBLT |