ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung MZ-9LQ256C SSD
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 30 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1300 MB/s |
| Sıralı Okuma | 1700 MB/s |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2230 |