ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung 860 PRO SSD (MZ-76P256BW)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | TRIM Desteği 256-Bit Veri Şifreleme Darbeye Dayanıklı GC (Garbage Collection) Uyku Modu Desteği TCG Opal WWN Desteği |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 50 g |
| Genişlik | 110 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 70 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 530 MB/s |
| Sıralı Okuma | 560 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 90 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 100 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 300 TBW |
| Kontrolcü | Samsung Maru |
| NAND Yongası | MLC NAND V-NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 512 MB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | LPDDR4 |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |