ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY XLR8 CS3040 SSD (2 TB) (M280CS3040-2TB-RB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 80 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4300 MB/s |
| Sıralı Okuma | 5600 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 3.600 TBW |
| Kontrolcü | Phison E16 |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 2 GB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | DDR4 |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |