ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Patriot VPN100 SSD (VPN100-512GM28H)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Alüminyum Yüzey |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 80 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 512 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2200 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3300 MB/s |
| Kontrolcü | Phison E12 |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 512 MB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | DDR3 |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |