ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Patriot P320 SSD (2 TB) (P320P2TBM28)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 11 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 4 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2200 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3000 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 960 TBW |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |