ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Patriot P310 SSD (240 GB) (P310P240GM28)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 9 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 4 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 240 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1000 MB/s |
| Sıralı Okuma | 1700 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 250 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 280 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 120 TBW |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |