ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Netac NV3000 SSD (NT01NV3000-1T0-E4X)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği LDPC ECC Motoru NCQ - Yerel Komut İstasyonu NVMe 1.4 |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ağırlık | 8 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2.9 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2100 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3100 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 160 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 220 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 600 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |