ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Netac N950E Pro SSD (NT01N950E-500G-E4X)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| Ağırlık | 33 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 11 mm |
| Yükseklik | 24 mm |
| Kapasite | 500 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2200 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3500 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 120 TBW |
| Kontrolcü | Silicon Motion SM2262ENG |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 512 MB |
| Önbellek Tipi | DRAM SLC HMB |
| Önbellek Türü | DDR3 |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |
| Soğutucu Özelliği | Alüminyum Soğutuculu |