ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Mushkin Element SSD (512 GB) (MKNSSDEV512GB-D8)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği Darbeye Dayanıklı NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ağırlık | 7 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 4 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 512 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1400 MB/s |
| Sıralı Okuma | 2000 MB/s |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |