ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Spatium M570 SSD (2 TB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği LDPC ECC Motoru APST (Otonom Güç Durumu Geçişi) NVMe 2.0 |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 20 mm |
| Yükseklik | 23 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 5x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 10000 MB/s |
| Sıralı Okuma | 10000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 1.500 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 1.400 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.400 TBW |
| Kontrolcü | Phison E26 |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 4 GB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | LPDDR4 |
| Soğutucu | Opsiyonel |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |