ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Spatium M570 Pro SSD (4 TB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği 256-Bit Veri Şifreleme LDPC ECC Motoru APST (Otonom Güç Durumu Geçişi) E2E Veri Koruması NVMe 2.0 TCG Opal 2.0 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 94.8 mm |
| Derinlik | 24 mm |
| Yükseklik | 71.7 mm |
| Kapasite | 4 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 5x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 11800 MB/s |
| Sıralı Okuma | 12400 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 3.000 TBW |
| Kontrolcü | Phison E26 |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 8 GB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | LPDDR4 |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |
| Soğutucu Özelliği | Alüminyum Soğutuculu |