ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Spatium M461 SSD (4 TB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği LDPC ECC Motoru APST (Otonom Güç Durumu Geçişi) NVMe 1.4 TCG Pyrite |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 4 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4200 MB/s |
| Sıralı Okuma | 5000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 850 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 600 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 900 TBW |
| Kontrolcü | Phison E21T |
| NAND Yongası | 3D NAND QLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | HMB |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |