ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Micron 2450 SSD (MTFDKCD256TFK)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği 256-Bit Veri Şifreleme TCG Opal 2.01 TCG Pyrite 2.01 |
| Renk Seçenekleri | Yeşil |
| Genişlik | 42 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1600 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3500 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 400 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 190 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 180 TBW |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | HMB |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2242 |