ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lexar NS100 SSD (LNS100-2TRB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | Darbeye Dayanıklı |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 34 g |
| Genişlik | 100 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 70 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Okuma | 550 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 1.000 TBW |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |