ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lexar NM990 SSD (4 TB) (LNM990X004T)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği PS5 Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 6 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2.45 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 4 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 5x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 11000 MB/s |
| Sıralı Okuma | 14000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 1.500 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 2.000 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 3.000 TBW |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |
| Soğutucu Özelliği | Grafit Soğutuculu |