ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Klevv Genuine G560 SSD (2 TB) (K02TBM2SP0-G56)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği 256-Bit Veri Şifreleme LDPC ECC Motoru |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 68 g |
| Genişlik | 80.5 mm |
| Derinlik | 17.8 mm |
| Yükseklik | 23.35 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 5x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 12000 MB/s |
| Sıralı Okuma | 14000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 1.400 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 1.400 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.400 TBW |
| Kontrolcü | Phison E26 |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | DRAM SLC |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |
| Soğutucu Özelliği | Alüminyum Soğutuculu |