ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kioxia Exceria SSD (LTC10Z960GG8)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | TRIM Desteği Darbeye Dayanıklı GC (Garbage Collection) |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 46 g |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 960 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 540 MB/s |
| Sıralı Okuma | 555 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 88 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 81 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 240 TBW |
| Kontrolcü | Phison S11 |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Yok |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |