ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kioxia Exceria Plus G3 SSD (2 TB) (LSD10Z002TG8)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | TRIM Desteği GC (Garbage Collection) NVMe 1.4 |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ağırlık | 7 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 3900 MB/s |
| Sıralı Okuma | 5000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 950 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 680 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.200 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | HMB |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |