ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kioxia Exceria Heatsink SSD (2 TB) (LSC11K2T04G8)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | TRIM Desteği GC (Garbage Collection) NVMe 1.4 PS5 Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 45 g |
| Genişlik | 80.7 mm |
| Derinlik | 11.2 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 24.7 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4900 MB/s |
| Sıralı Okuma | 6200 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 450 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 830 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 1.200 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |