ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kingston NV2 SSD (250 GB) (SNV2S/250G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ağırlık | 7 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 250 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1300 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3000 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 80 TBW |
| Kontrolcü | Phison E21T |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | HMB |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |