ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kingston KC600 SSD (SKC600/1024G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 256-Bit Veri Şifreleme TCG Opal |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 40 g |
| Genişlik | 100 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 70 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 520 MB/s |
| Sıralı Okuma | 550 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 80 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 90 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 600 TBW |
| Kontrolcü | Silicon Motion SM2259 |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 1 GB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | DDR3 |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |