ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kingston A2000 SSD (SA2000M8/250G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 256-Bit Veri Şifreleme IEEE1667 TCG Opal |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ağırlık | 7 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 4 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 250 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1100 MB/s |
| Sıralı Okuma | 2000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 180 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 150 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 150 TBW |
| Kontrolcü | Silicon Motion SM2263EN |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Kapasitesi | 256 MB |
| Önbellek Tipi | DRAM |
| Önbellek Türü | DDR3 |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |