ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kingspec P3-1TB SSD
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği |
| Renk Seçenekleri | Turuncu |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 570 MB/s |
| Sıralı Okuma | 580 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 24 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 91 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 87 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |