ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Intel D3-S4510 SSD (SSDSC2KB480G801)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | 256-Bit Veri Şifreleme |
| Renk Seçenekleri | Gümüş |
| Genişlik | 70.1 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 100.4 mm |
| Kapasite | 480 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 490 MB/s |
| Sıralı Okuma | 560 MB/s |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |